Update log (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre

en: - All -
ht: - Tout -
