Update log (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Logging
hu: Naplózás

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Modules
hu: Modulok

en: User
hu: Felhasználó

en: Module
hu: Modul

en: Filter
hu: Szűrő

en: Success
hu: Sikeres

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Filter log messages
hu: Naplóbejegyzések szűrése

en: - All -
hu: – Mind –

en: Clear log messages
hu: Napló törlése

en: Schema version
hu: Sémaverzió
