Update log (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Filter
hy: Ֆիլտր
