Update log (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Modules
is: Einingar

en: User
is: Notandi

en: Module
is: Eining

en: Filter
is: Sía

en: - All -
is: - Allt -
