Update log (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Modules
it: Moduli

en: User
it: Utente

en: Module
it: Modulo

en: Filter
it: Filtra

en: Success
it: Riuscito

en: Failed
it: Non riuscito

en: Filter log messages
it: Filtra messaggi di log

en: - All -
it: - Tutto -

en: Clear log messages
it: Cancella i messaggi di log

en: Schema version
it: Versione dello schema
