Update log (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Modules
ka: მოდულები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Module
ka: მოდული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: - All -
ka: - ყველა -
