Update log (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Filter
km: តម្រង

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Filter log messages
km: ត្រង​សារ​កំណត់ហេតុ

en: Clear log messages
km: ជម្រះ​សារ​កំណត់​ហេតុ
