Update log (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ
