Update log (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Modules
lt: Moduliai

en: User
lt: Narys

en: Module
lt: Modulis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: - All -
lt: - Visos -

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes
