Update log (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Modules
lv: Moduļi

en: User
lv: Lietotājs

en: Module
lv: Modulis

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: - All -
lv: - Visi -

en: Clear log messages
lv: Tīrīt žurnāla ierakstus
