Update log (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Modules
mn: Модиулууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх
