Update log (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Modules
my: Module များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
