Update log (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Filter
ne: फिल्टर
