Update log (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Modules
nn: Modular

en: User
nn: Brukar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Filter log messages
nn: Filtrer loggelement

en: - All -
nn: - Alle -
