Update log (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Modules
os: Модултæ
