Update log (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: User
fa: کاربر

en: Module
fa: ماژول

en: Filter
fa: صافی

en: Filter log messages
fa: صافی گزارش‌ها

en: - All -
fa: - همه -
