Update log (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Filter
ps: چاڼ

en: - All -
ps: - ټول -
