Update log (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Logging
pt: Autenticando

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: Modules
pt: Módulos

en: User
pt: Usuário

en: Module
pt: Módulo

en: Filter
pt: Filtrar

en: Success
pt: Sucesso

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Filter log messages
pt: Filtrar mensagens de log

en: - All -
pt: - Todos -

en: Clear log messages
pt: Limpar mensagens de log

en: Schema version
pt: Versão do schema
