Update log (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Logging
ro: Logare

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Modules
ro: Module

en: User
ro: Utilizator

en: Module
ro: Modul

en: Filter
ro: Filtru

en: Success
ro: Succes

en: Failed
ro: Eșuat

en: Filter log messages
ro: Filtrare mesaje log

en: - All -
ro: - Toate -

en: Clear log messages
ro: Golire mesaje log

en: Schema version
ro: Versiunea schemei
