Update log (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Logging
ru: Журналирование

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Modules
ru: Модули

en: User
ru: Пользователь

en: Module
ru: Модуль

en: Filter
ru: Фильтр

en: Success
ru: Успешно

en: Failed
ru: Не удалось

en: Filter log messages
ru: Фильтр системных сообщений

en: - All -
ru: - Все -

en: Clear log messages
ru: Очистка сообщений журнала

en: Schema version
ru: Версия схемы
