Update log (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
