Update log (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Modules
sq: Modulët

en: User
sq: Përdoruesi

en: Filter
sq: Filtri

en: Filter log messages
sq: Filtro mesazhet e log

en: Clear log messages
sq: Pastro mesazhet e log
