Update log (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај
