Update log (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Logging
sv: Loggning

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Modules
sv: Moduler

en: User
sv: Användare

en: Module
sv: Modul

en: Filter
sv: Filtrera

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Filter log messages
sv: Filtrera logg efter meddelandetyp

en: - All -
sv: - Alla -

en: Clear log messages
sv: Rensa meddelanden i logg

en: Schema version
sv: Version av databasschema
