Update log (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Modules
th: โมดูล

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Filter log messages
th: กรองข้อมูลการแสดงผลข้อความจากบันทึก log

en: Clear log messages
th: ล้างข้อความ Log
