Update log (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: - All -
ug: ھەممىسى
