Update log (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: Modules
vi: Mô-đun

en: User
vi: Người dùng

en: Filter
vi: Lọc

en: Success
vi: Thành công

en: Failed
vi: Thất bại

en: Filter log messages
vi: Lọc thông điệp nhật ký

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Clear log messages
vi: Xóa các thông báo
