UpTime Widget (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Preview
ar: معاينة

en: Error
ar: خطأ

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Font size
ar: حجم الخط
