UpTime Widget (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Refresh interval
ca: Interval de refresc

en: Background color
ca: Color de fons

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra
