UpTime Widget (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Preview
cs: Náhled

en: Error
cs: Chyba

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Font size
cs: Velikost fontu
