UpTime Widget (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Preview
da: Gennemse

en: Error
da: Fejl

en: Refresh interval
da: Opdateringsinterval

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: API key
da: API-nøgle

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Font color
da: Skriftfarve
