UpTime Widget (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Preview
de: Vorschau

en: Error
de: Fehler

en: Refresh interval
de: Aktualisierungsintervall

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: API key
de: API-Key

en: Font size
de: Schriftgröße

en: Font color
de: Schriftfarbe

en: Shadow color
de: Farbe des Schattens

en: (default)
de: (Standard)

en: Border width
de: Rahmenbreite
