UpTime Widget (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς
