UpTime Widget (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Error
fa: خطا

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Font size
fa: اندازه فونت
