UpTime Widget (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Error
fi: Virhe

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Font size
fi: Fontin koko

en: (default)
fi: (oletusarvo)
