UpTime Widget (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Error
he: שגיאה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Font size
he: גודל גופן
