UpTime Widget (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: px
hi: पिक्सेल

en: Error
hi: त्रुटि

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग
