UpTime Widget (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Preview
hr: Pregled

en: Error
hr: Greška

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Font color
hr: Boja fonta
