UpTime Widget (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Preview
hu: Előnézet

en: Error
hu: Hiba

en: Refresh interval
hu: Frissítési időköz

en: Background color
hu: Háttérszín

en: API key
hu: API kulcs

en: Font size
hu: Betűméret

en: Font color
hu: Betűszín

en: Uptime
hu: Üzemidő

en: uptime
hu: üzemidő
