UpTime Widget (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Preview
is: Forskoða

en: Error
is: Villa

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Font size
is: Leturstærð
