UpTime Widget (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Preview
ja: プレビュー

en: Error
ja: エラー

en: Background color
ja: 背景色

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Font color
ja: フォントのカラー
