UpTime Widget (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Error
jv: Salah

en: Background color
jv: Warna Background

en: Font size
jv: Ukuran huruf
