UpTime Widget (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ
