UpTime Widget (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Error
lt: Klaida

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Font size
lt: Šrifto dydis
