UpTime Widget (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Error
lv: Kļūda

en: Refresh interval
lv: Atsvaidzes intervāls

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: API key
lv: API atslēga

en: Font size
lv: Fonta izmērs
