UpTime Widget (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Error
nl: Fout

en: Refresh interval
nl: Verversingsinterval

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: API key
nl: API-sleutel

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Font color
nl: Tekstkleur

en: (default)
nl: (standaard)
