UpTime Widget (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Preview
oc: Apercebut

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: API key
oc: Clau API

en: Font size
oc: Talha de la poliça
