UpTime Widget (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Error
pt: Erro

en: Refresh interval
pt: Intervalo de atualização

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: API key
pt: Chave da API

en: Font size
pt: Tamanho da fonte

en: Font color
pt: Cor da fonte
