UpTime Widget (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Error
tr: Hata

en: Refresh interval
tr: Yenileme aralığı

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu
