UpTime Widget (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Preview
vi: Xem trước

en: Error
vi: Lỗi

en: Background color
vi: Màu nền

en: API key
vi: khóa API

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: (default)
vi: (mặc định)

en: Border width
vi: Độ rộng viền
